Gjej Shtëpia juaj Larg shtepise

A keni nevojë për qira afatshkurtër, dhoma me qira për qëndrim të zgjatur ose akomodim studentor? Çfarëdo që ju dëshironi, ne e kemi atë.

Gjeni ofertat më të mira në Santorini

0 +
Dhomat
0 +
Mysafirë të lumtur
0 +
vite eksperience

Pavarësisht se sa kohë do të jeni në Nju Jork, ne kemi diku për ju.

Ju duhet një vend në Nju Jork që është një shtëpi larg shtëpisë. Një vend ku mund të qëndroni rehat dhe të shijoni çdo pjesë të përvojës së Nju Jorkut. Një vend në Reservation Resources.

Po kërkoni një vend për të qëndruar për disa ditë ndërsa eksploroni atraksionet më të njohura të Nju Jorkut apo jeni student, infermier, mjek ose sipërmarrës që do të jeni këtu për muaj të tërë?

Po kërkoni për një apartament në Brooklyn?

Po shikoni një qëndrim të shkurtër në Brooklyn dhe dëshironi qira të mobiluara afatshkurtra? Apo do të jeni në Nju Jork për një kohë dhe dëshironi të shikoni disa nga njësitë tona për qëndrimin tuaj të zgjatur?

Ju mund t'i hidhni një sy koleksionit tonë të apartamenteve me qira të paraqitura në Brooklyn duke filluar nga $60 në natë dhe të gjeni oferta të mira që funksionojnë për ju:

Po kërkoni një vend në Manhatan?

Ne kemi kuruar listimet tona kryesore nga Manhattan të besuar nga 50+ të ftuar. Nga shtëpitë e miqve tek akomodimet në studio, ja çfarë Manhattan ka për t'ju ofruar:

Çdo i ftuar ka rëndësi

Ne besojmë se çdo mysafir ka një histori të rëndësishme për të ndarë dhe kjo është arsyeja pse ne i lejojmë mysafirët tanë t'ju tregojnë se çfarë i bën burimet e rezervimit unike.

Vend vërtet i mrekullueshëm për të kaluar disa ditë në NYC. Me siguri do të qëndroja këtu përsëri. Dhoma dhe vendndodhja ishin të shkëlqyera. Padyshim një nga vendet më të mira me vlerë për para në Manhattan.

Damian
Gjermani, Booking.com

Unë do ta rekomandoja këtë për familjen time. Ai nivel i rehatshëm. Vendndodhja e shkëlqyer, dhomë e rehatshme (me mikrovalë dhe frigorifer) dhe banjo super e pastër.

Lopez T.
Argjentinë, Booking.com

Vend i mirë për të qëndruar. Nuk mund të gjeja faj për asgjë. Vendndodhja. Madhësia e dhomës. Frigoriferi, mikrovalë dhe njësi lavaman.

Drew
MB, Booking.com

Shtrati ishte vërtet i rehatshëm dhe vendndodhja ishte e jashtëzakonshme, 15 minuta në këmbë deri në Times Square.

Aleks
Irlandë, Booking.com

Vendndodhja e përsosur dhe vlera e shkëlqyer për paratë. Komunikimi i lehtë me hostin, prona është e lehtë për t'u gjetur. Lagje e pastër dhe e heshtur, megjithëse ndodhet në qendër.

Kristian
Republika Çeke, Booking.com

Qetësia në lagje dhe gjithashtu mirësia dhe përmasat e mëdha të dhomës

Boubacar
Gabon, Booking.com

Dhomë e pastër, dyshek i rehatshëm. Dhoma e kthyer nga rruga mjaft e qetë me dritaren e hapur. Lavaman, mikrovalë, minifrigorifer pluse të bukura.

Uilliam
SHBA

Vendndodhja e shkëlqyer në qendër të qytetit, dhoma të pastra, korridor, shkallë dhe tualet dhe dush i përbashkët. Shtëpia është vetëm disa minuta nga Penn Station, Madison Square Garden, High Line dhe Javits Center. Harry ishte shumë i dobishëm me check-in dhe mbështetjen gjatë qëndrimit tim.

Pavel
Republika Çeke

Shumë e rekomanduar. Vend shume i paster, kuzhine shume e mobiluar, krevat komod, lokacion perfekt.

Klaudio
Kili, Booking.com

"Përjetimi i jetës në Nju Jork. Vendndodhja, afër stacionit të Pensilvanisë n distanca në këmbë deri në Times Square Room është e vogël, por është një dhomë private në zemër të qytetit të Nju Jorkut. Lagje e sigurt në çdo kohë gjatë ditës apo natës. Edhe natën vonë trenat janë të disponueshëm në çdo vend, përfshirë aeroportin."

MS27
MB

Dëshironi të jeni të parët në lajmet për ofertat tona më të mira dhe më të reja, ngjarjet në tregun e Nju Jorkut dhe Listimet në Qytetet e Reja?

Shikoni bloget tona për të ditur se çfarë duhet të keni parasysh kur kërkoni për qira të mobiluara afatshkurtëra në Brooklyn ose Manhattan, të cilat nuk i prishin kushtet. Ne ndajmë gjithashtu këshilla të rëndësishme që mund t'ju ndihmojnë të mbijetoni në një qytet të madh ndërsa kërkoni strehim.

Gjetja e përshtatjes suaj të përsosur: Dhoma me qira në Nju Jork

A po kërkoni përvojën thelbësore të Nju Jorkut? Mos kërkoni më larg se burimet e rezervimit. Ne jemi të specializuar në ofrimin e…

7 arsye bindëse për të rezervuar qëndrimin tuaj në NYC me burime rezervimi

A po planifikoni një udhëtim në qytetin e gjallë të Nju Jorkut? Mos kërkoni më larg se burimet e rezervimit…

Qiratë më të mira në Brooklyn me burime rezervimi

Jeni në kërkim të qirave të nivelit më të lartë në Brooklyn për qëndrimin tuaj të ardhshëm? Mos kërkoni më tej! Burimet e rezervimit…

Merrni përditësime në kutinë tuaj hyrëse

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të plotësoni kutinë tuaj të preferuar të postës në fushën e mëposhtme:

Me qira një dhomë

Gjeni përgjigje për disa nga pyetjet tuaja

Këtu është një listë e disa prej pyetjeve më të zakonshme që bëjnë të ftuarit e mundshëm rreth Burimeve të Rezervimit.

Mysafirët tanë zakonisht rezervojnë nga një vit në një ditë më parë. Por sa më shpejt të rezervoni, aq më mirë. Kjo për shkak se të gjitha rezervimet bazohen në disponueshmërinë.

Jo, ne nuk e zotërojmë njësinë. Ne e menaxhojmë atë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me ndonjë nga njësitë tona, mund të flisni me ne këtu.

Orari standard i kontrollit është nga 13:00 deri në 23:00 EST. Mund të kërkohet regjistrim i vonë ose i hershëm në varësi të disponueshmërisë së dhomës. Ju lutem na kontaktoni  nëse dëshironi të kontrolloni më herët ose më vonë se koha standarde

Kërko

qershor 2024

 • M
 • T
 • W
 • T
 • F
 • S
 • S
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30

korrik 2024

 • M
 • T
 • W
 • T
 • F
 • S
 • S
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
0 Të rriturit
0 Fëmijët
Kafshët shtëpiake
Madhësia
Çmimi
Pajisjet
Objektet
Kërko

qershor 2024

 • M
 • T
 • W
 • T
 • F
 • S
 • S
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
0 Të ftuarit

Krahasoni listat

Krahasoni

Krahasoni përvojat

Krahasoni
sqShqip
en_USEnglish azAzərbaycan dili fr_FRFrançais en_CAEnglish (Canada) en_NZEnglish (New Zealand) en_GBEnglish (UK) en_AUEnglish (Australia) en_ZAEnglish (South Africa) afAfrikaans amአማርኛ arالعربية asঅসমীয়া belБеларуская мова bg_BGБългарски bn_BDবাংলা boབོད་ཡིག bs_BABosanski caCatalà cs_CZČeština cyCymraeg da_DKDansk de_DEDeutsch elΕλληνικά eoEsperanto es_VEEspañol de Venezuela etEesti euEuskara fa_IRفارسی fiSuomi fyFrysk gdGàidhlig gl_ESGalego guગુજરાતી he_ILעִבְרִית hi_INहिन्दी hrHrvatski hu_HUMagyar hyՀայերեն id_IDBahasa Indonesia is_ISÍslenska it_ITItaliano ja日本語 ka_GEქართული kkҚазақ тілі kmភាសាខ្មែរ knಕನ್ನಡ ko_KR한국어 loພາສາລາວ lt_LTLietuvių kalba lvLatviešu valoda mk_MKМакедонски јазик ml_INമലയാളം mnМонгол mrमराठी ms_MYBahasa Melayu my_MMဗမာစာ nb_NONorsk bokmål pa_INਪੰਜਾਬੀ pl_PLPolski psپښتو pt_PTPortuguês pt_BRPortuguês do Brasil pt_AOPortuguês de Angola ro_RORomână ru_RUРусский si_LKසිංහල sk_SKSlovenčina sl_SISlovenščina sr_RSСрпски језик sv_SESvenska swKiswahili ta_INதமிழ் ta_LKதமிழ் teతెలుగు thไทย tlTagalog tr_TRTürkçe tt_RUТатар теле ug_CNئۇيغۇرچە ukУкраїнська urاردو uz_UZO‘zbekcha viTiếng Việt zh_CN简体中文 de_ATDeutsch (Österreich) de_CH_informalDeutsch (Schweiz, Du) zh_TW繁體中文 zh_HK香港中文 es_GTEspañol de Guatemala es_ESEspañol es_CREspañol de Costa Rica es_COEspañol de Colombia es_ECEspañol de Ecuador es_AREspañol de Argentina es_PEEspañol de Perú es_DOEspañol de República Dominicana es_UYEspañol de Uruguay es_CLEspañol de Chile es_PREspañol de Puerto Rico es_MXEspañol de México sqShqip