Dhomë e bollshme e ndritshme dhe e ajrosur në Montgomery St Të paraqitura

346 Montgomery St, Brooklyn, NY 11225, SHBA
Lloji
Dhoma / Apartament Privat
Akomodimi
2 te ftuar
Dhomat e gjumit
1 Dhoma gjumi / 1 Krevat

Rreth këtij listimi

Kjo dhomë mysafirësh në një apartament është e mobiluar me një krevat me madhësi të plotë, dollap të gjerë, tavolinë, karrige dhe një komodinë. Kjo dhomë ka qasje në një banjo, kuzhine e perbashket dhe WiFi falas, duke siguruar një përvojë të këndshme. Montgomery St në Brooklyn, është i lidhur mirë me transport publik. Stacioni më i afërt i metrosë është Stacioni i St. Sterling, e cila është përafërsisht. 0.3 mi. larg dhe shërben trenat 2 dhe 5. Stacione të tjera, përfshijnë Stacionet President St. dhe Nostrand Ave., trenat 2, 3, 4 dhe 5.

Përshkrimi i lagjes

Të Shtëpia e mysafirëve në Rrugën Montgomery është i rrethuar nga një sërë atraksionesh dhe komoditetesh. Vetëm 2.3 km larg është portreti Grand Army Plaza, një qendër aktive e njohur për arkitekturën e saj mahnitëse dhe atmosferën e gjallë. Të njohurit Coney Island, duke ofruar një arratisje buzë plazhit dhe udhëtime emocionuese në parkun argëtues, është një udhëtim i shkurtër 11,4 km nga Bujtina. Entuziastët e kulturës do të vlerësojnë afërsinë e Muzeu i Bruklinit, vetëm 1.1 km larg, ku një koleksion i madh arti dhe artifaktesh historike pret eksplorimin. Për artdashësit, Galeria Bond St është vetëm 8 km nga prona, duke ofruar një mundësi për t'u zhytur në veprat e artit bashkëkohor.

Duke u rrotulluar

Vizitorët që kërkojnë rekreacion në natyrë mund të shkojnë Prospect Park, vetëm 2 km nga Bujtina. Ky oaz i gjerë i gjelbër ofron shtigje piktoreske, aktivitete rekreative dhe një pushim paqësor nga ngutja urbane. Komoditeti është rritur më tej nga afërsia me Winthrop St, që ndodhet vetëm 1.9 km larg. Kjo siguron qasje të lehtë në opsionet e transportit, duke e bërë të përshtatshëm për të eksploruar më gjerë Bruklin zonë dhe më gjerë.

Detajet

 • ID: 7966
 • Të ftuar: 2
 • Dhomat e gjumit: 1
 • Shtretërit: 1
 • Regjistrimi Pas: 1:00 PASDITE
 • Check-out Para: ora 11:00
 • Lloji: Dhoma / Apartament Privat

Çmimet

 • Nata: $55.00
 • Mujore (30 ditë+): $45
 • Lejo mysafirë shtesë: Nr
 • Tarifa e pastrimit: $75 Për qëndrim
 • Ditët minimale të një rezervimi: 7
 • Ditët maksimale të një rezervimi: 365

Akomodimi

1 krevat me madhësi të plotë
2 te ftuar

Veçoritë

Pajisjet

 • Kondicioner
 • Banjë
 • Liri krevati
 • Pastrimi i disponueshëm gjatë qëndrimit
 • Magazinimi i Rrobave
 • Bazat e gatimit
 • Hapësirë pune e përkushtuar
 • Tavolina e ngrenies
 • Enët dhe argjendi
 • Esencialet
 • Fikës zjarri
 • Ngrirës
 • Ngrohje
 • Kazan
 • Kuzhina
 • Lejohet qëndrimi afatgjatë
 • Mikrovalë
 • Furra
 • Frigorifer
 • Alarmi i tymit
 • Sobë
 • Wi-Fi

Harta

Kushtet dhe rregullat

 • Pirja e duhanit lejohet: Nr
 • Kafshët shtëpiake të lejuara: Nr
 • Partia e lejuar: Nr
 • Fëmijët e lejuar: Nr

Disponueshmëria

 • Minimumi i qëndrimit është 7 netë
 • Qëndrimi maksimal është 365 Net

qershor 2024

 • M
 • T
 • W
 • T
 • F
 • S
 • S
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30

korrik 2024

 • M
 • T
 • W
 • T
 • F
 • S
 • S
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • Në dispozicion
 • Në pritje
 • Rezervuar

Pritur nga Burimet e rezervimit

Statusi i profilit
Verifikuar

3 Vlerësime

 • Ky ishte një vend i mrekullueshëm për të qëndruar për herë të parë në Brooklyn. Ushqim i shkëlqyeshëm dhe metro afër. Shumë e pastër dhe e qetë. Banjo e bukur. Kishte një problem me Wi-Fi gjatë regjistrimit, por hosti siguroi shpejt një rrjet alternativ që funksiononte në mënyrë të përsosur. Me kënaqësi do të qëndroja këtu përsëri kur të vizitoja NYC.

 • Unë udhëtoja vetëm dhe kisha nevojë për një vend për tre netë. Unë patjetër do ta rekomandoja këtë vend. Është i qetë, i relaksuar dhe ofron vlerë të madhe për paratë. Dhoma është e bukur dhe private, por banjo është e përbashkët. Përndryshe, gjithçka është perfekte.

 • Qëndrimi im ishte i qetë nga fillimi në fund. Edhe pse fluturimi im i vonuar shkaktoi një mbërritje me vonesë, procesi i check-in-it ishte i lehtë. Ata shkuan përtej dhe më tej, duke më ndihmuar me një check-in në mesnatë përmes një kutie të përshtatshme me kyç.

Listime të ngjashme

$50.00/Nata
 • 2 Të ftuarit
 • Apartament
$50.00/Nata

Dhomë elegante teke në Montgomery St. pranë metrosë

346 Montgomery St, Brooklyn, NY 11225, SHBA
 • 1 Të ftuarit
 • Apartament
rooms in brooklyn
$45.00/Nata

Dhoma gjumi elegante 2 minuta larg nga Stacioni Sterling St

345 Empire Blvd, Brooklyn, NY 11225, USA
 • 1 Dhomat e gjumit
 • 1 Të ftuarit
 • Apartament
Të paraqitura
$55.00/Nata

Dhomë teke buxhetore në Empire Blvd

345 Empire Blvd, Brooklyn, NY, SHBA
 • 1 Dhomat e gjumit
 • 1 Të ftuarit
 • Apartament
Kërkesë për të rezervuar
$55/Nata
 • E shkëlqyeshme
 • Kërko

  qershor 2024

  • M
  • T
  • W
  • T
  • F
  • S
  • S
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

  korrik 2024

  • M
  • T
  • W
  • T
  • F
  • S
  • S
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  0 Të rriturit
  0 Fëmijët
  Kafshët shtëpiake
  Madhësia
  Çmimi
  Pajisjet
  Objektet
  Kërko

  qershor 2024

  • M
  • T
  • W
  • T
  • F
  • S
  • S
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  0 Të ftuarit

  Krahasoni listat

  Krahasoni

  Krahasoni përvojat

  Krahasoni
  sqShqip
  en_USEnglish azAzərbaycan dili fr_FRFrançais en_CAEnglish (Canada) en_NZEnglish (New Zealand) en_GBEnglish (UK) en_AUEnglish (Australia) en_ZAEnglish (South Africa) afAfrikaans amአማርኛ arالعربية asঅসমীয়া belБеларуская мова bg_BGБългарски bn_BDবাংলা boབོད་ཡིག bs_BABosanski caCatalà cs_CZČeština cyCymraeg da_DKDansk de_DEDeutsch elΕλληνικά eoEsperanto es_VEEspañol de Venezuela etEesti euEuskara fa_IRفارسی fiSuomi fyFrysk gdGàidhlig gl_ESGalego guગુજરાતી he_ILעִבְרִית hi_INहिन्दी hrHrvatski hu_HUMagyar hyՀայերեն id_IDBahasa Indonesia is_ISÍslenska it_ITItaliano ja日本語 ka_GEქართული kkҚазақ тілі kmភាសាខ្មែរ knಕನ್ನಡ ko_KR한국어 loພາສາລາວ lt_LTLietuvių kalba lvLatviešu valoda mk_MKМакедонски јазик ml_INമലയാളം mnМонгол mrमराठी ms_MYBahasa Melayu my_MMဗမာစာ nb_NONorsk bokmål pa_INਪੰਜਾਬੀ pl_PLPolski psپښتو pt_PTPortuguês pt_BRPortuguês do Brasil pt_AOPortuguês de Angola ro_RORomână ru_RUРусский si_LKසිංහල sk_SKSlovenčina sl_SISlovenščina sr_RSСрпски језик sv_SESvenska swKiswahili ta_INதமிழ் ta_LKதமிழ் teతెలుగు thไทย tlTagalog tr_TRTürkçe tt_RUТатар теле ug_CNئۇيغۇرچە ukУкраїнська urاردو uz_UZO‘zbekcha viTiếng Việt zh_CN简体中文 de_ATDeutsch (Österreich) de_CH_informalDeutsch (Schweiz, Du) zh_TW繁體中文 zh_HK香港中文 es_GTEspañol de Guatemala es_ESEspañol es_CREspañol de Costa Rica es_COEspañol de Colombia es_ECEspañol de Ecuador es_AREspañol de Argentina es_PEEspañol de Perú es_DOEspañol de República Dominicana es_UYEspañol de Uruguay es_CLEspañol de Chile es_PREspañol de Puerto Rico es_MXEspañol de México sqShqip